:: صفحه اصلي :: ثبت نام :: ارسال مقاله ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
سازمان کنگره::
درباره کنگره::
شرکت در کنگره::
ارسال چکیده مقاله::
ارسال خلاصه مبسوط::
مشارکت‌کنندگان در کنگره::
شرایط اجاره غرفه در کنگره::
کارگاه های کنگره::
آدرس محل برگزاری::
برقراری ارتباط::
::
:: راهنمای ارسال خلاصه مبسوط (اصل مقاله) ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۵/۲۷ | 
راهنمای ارسال خلاصه مبسوط مقاله
 
کاربرانی که چکیدۀ مقالۀ آنها پذیرش اولیه را دریافت کرده، می توانند با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به صفحه شخصی خود وارد شده و در ستون آمار کلی مقالات در مقابل گزینۀ پذیرش اولیه و آماده ویرایش و ارسال مقاله اصلی تعداد چکیده های پذیرفته شدۀ خود را ملاحظه کنند.
با کلیک بر روی گزینۀ فوق، کد مقاله خود را در پایین صفحه شخصی ملاحظه خواهید کرد که در مقابل آن گزینۀ ویرایش فعال شده است. با کلیک بر روی گزینۀ ویرایش می توانید در صورت لزوم تغییراتی در مشخصات مقاله (عنوان و اسامی نگارندگان مقاله) اعمال کرده و سپس فایل خلاصه مبسوط مقالۀ خود را بارگذاری و تائید کنید. همچنین لازم است که خلاصه مبسوط مقاله خود را با فرمت پی دی اف از طریق گزینه فایل های پیوست که در زیر بخش ویرایش قرار دارد،  ارسال نمایید.
لطفا قبل از ارسال
 فایل خلاصه مبسوط مقالۀ خود اطمینان داشته باشید که مقاله تان بر اساس راهنمای نگارش خلاصه مبسوط به نگارش  در آمده باشد؛ چرا که اصلی ترین ملاک پذیرش نهایی مقاله، مطابقت مقاله شما با راهنمای نگارش خلاصه مبسوط خواهد بود.
لطفا توجه فرمایید که پس از تایید و ارسال خلاصه مبسوط مقاله، امکان اعمال تغییر در فایل خلاصه مبسوط و مشخصات مقاله (موضوع مقاله، چکیده و نگارندگان مقاله) تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت و شما تنها یک بار فرصت ویرایش مقاله دارید، لذا ضروری است در هنگام ویرایش از صحت اطلاعات مندرج اطمینان حاصل فرمایید.
برای دریافت فایل پی دی اف راهنمای نگارش خلاصه مبسوط مقاله اینجا را کلیک کنید.
  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
::
دفعات مشاهده: 2076 بار   |   دفعات چاپ: 116 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر